Manufaktura odzieży

Szwalnia

Każdego dnia uruchamiamy wyobraźnię, co czynią też nasi klienci. Aktywnie, od początku swojej działalności, współpracujemy z doświadczoną krakowską szwalnią, która jest zarówno projektantem, jak też realizatorem autorskich projektów. To nowocześnie wyposażona manufaktura, bazująca na stabilnych fundamentach sprawdzonego systemu zarządzania projektem i produkcją. Praca na innowacyjnych maszynach do szycia sprawia, że szwalnia realizuje najbardziej wymagające projekty. Istnieje możliwość zlecenia zamówienia na produkt o własnym fasonie, zaprojektowany i stworzony zgodnie z własnym pomysłem. To od klienta zależy obecność dodatkowych wstawek, lamówek, efektowych przeszyć, a nawet własnych metek. Personalizacja odzieży odbywa się z wykorzystaniem różnego rodzaju ozdób, jak guziki, naszywki i dekoracyjne aplikacje.

Nieograniczone możliwości tworzenia i realizacji

W szwalni powstaje odzież z bardzo różnych materiałów, od poliestrowych koszulek sportowych, po bluzy z grubej dresówki. Dużą popularnością cieszą się też bawełniane t-shirty oraz odzież techniczna przeznaczona dla zawodowych sportowców. Tkaniny występują w wielu kolorach, a w celu idealnego odwzorowania projektu i pomysłu klienta są też farbowane na unikalne odcienie.
Każdy produkt jest dopracowywany w najdrobniejszym szczególe. Jesteśmy perfekcjonistami zarówno na etapie projektowym, jak też wykonawczym.
To tutaj spełniają się oczekiwania naszych klientów!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.