Fabryka kreatywnych projektów

Studio graficzne

Oryginalny pomysł wymaga przelania na wirtualny papier.

Tutaj do gry wkracza nasze studio graficzne, które specjalizuje się w projektowaniu nadruków na koszulki, bluzy, flagi i inne gadżety reklamowe. U nas wykonasz całe zlecenie – od stworzenia indywidualnego projektu aż do jego druku na wybranych przez Ciebie produktach. Zapewniamy kompleksową obsługę!

Wprowadzamy w życie kreatywne pomysły

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że efektowne nadruki natychmiast przyciągają wzrok. Właśnie dlatego tworzymy unikatowe projekty graficzne, które doskonale łączą w sobie indywidualne potrzeby naszych klientów z najnowszymi trendami oraz spełniają wszystkie wymagania profesjonalnej sztuki projektowej.

Wykonujemy projekty graficzne przeznaczone do realizacji wielu produktów reklamowych – odzieży, w tym także odzieży full print, akcesoriów sportowych, toreb, ręczników, flag oraz innych gadżetów. Tak aby nadać im niebanalny wygląd i stworzyć z nich skuteczną formę promocji Twojej firmy.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby wprowadzić w życie każdy kreatywny pomysł naszego klienta. Wsłuchujemy się w zaprezentowane nam potrzeby, sugerujemy własne rozwiązania, ale zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, gdy konieczne są poprawki. Dzięki nam personalizacja wchodzi na zupełnie nowy poziom – wiemy, co zrobić, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania!

Indywidualny nadruk na gadżetach reklamowych

Dążymy nie tylko do tego, aby zrealizować oczekiwania naszych klientów, ale aby je przewyższyć. Polegając na umiejętnościach naszych grafików, ich szerokiej wiedzy, doświadczeniu, kreatywności, a także zaawansowanym zapleczu, którym dysponujemy. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny nadruk na każdy gadżet reklamowy.

Posiadając szeroką gamę technik nadruku :

? Sublimacja

? Sitodruk

? Termotransfer

? FLEX

? FLOCK

Dobierzemy odpowiednią technikę tak aby nadruk był trwały a nie zrujnował budżetu .

W naszym studiu graficznym nie musisz czekać tygodniami, aby rozpocząć swoją promocję. Przygotowujemy standardowo dwie propozycje wyjściowe, które bazują na indywidualnych uzgodnieniach z klientem. Do wybranej z nich wdrażamy także poprawki, ponieważ zależy nam na Twoim całkowitym zadowoleniu ze współpracy z naszą firmą.

 

U nas możesz pokonać całą, wieloetapową drogę potrzebną do realizacji gadżetów reklamowych z personalizowanymi nadrukami bez potrzeby korzystania z usług wielu firm. Zrealizujesz zlecenie w jednym miejscu, oszczędzisz swój czas i otrzymasz produkt, który będzie odzwierciedleniem Twoich oczekiwań.

 

Studio graficzne w Krakowie – personalizacja, indywidualne nadruki

To tutaj wszystko się zaczyna!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.