Posiadamy ploter solwentowy umożliwiający otrzymywanie wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych, w tym banerów oraz flag, z możliwością wykorzystania zdjęć oraz zaprojektowanej grafiki. Otrzymany produkt charakteryzuje się wysoką estetyką, dużą trwałością i niską ceną.

Banery są niezmiernie wygodną formą prezentacji reklamowej. Wytrzymały materiał pozwala na wielokrotne wykorzystywanie materiału przy różnych okazjach - zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Zalety banerów reklamowych

Baner reklamowy można zamontować bez większych trudności prawie w każdym miejscu. Najpopularniejsze miejsca to ściany budynków, ogrodzenia, wnętrza budynków. Banery nie mają ograniczeń w zakresie wielkości, stąd duże możliwości adaptacji reklamy banerowej do potrzeb klienta. Niezmiernie ważną cechą banera, która sprawia że jest tak wszechstronny i wygodny w użytkowaniu jest bezproblemowy transport. Baner wystarczy zwinąć lub złożyć i można przewieźć go samochodem bez ryzyka powstania uszkodzeń.

Formy zadruku banerów reklamowych

Druk banerów reklamowych przeprowadzamy na kilku rodzajach materiałów: tkaninie, siatce winylowej, płótnie powlekanym PCV. Poza banerami jednostronnie drukowanymi (tzw. frontlit) proponujemy Państwu również druk banerów dwustronnych (blockout) których specjalna budowa nie pozwala na przenikanie promieni światła przez materiał, przez co nadruk jest doskonale widoczny z obu stron. Drukujemy również banery na lekkiej siatce mesch umożliwiającej tworzenie wielkoformatowych banerów o wyjątkowej jakości wydruku oraz banery backlite umożliwiają tworzenie podświetlanych form reklamowych, które zachowują swoją efektywność przekazu również po zmierzchu.

Techniki druku stosowane przy banerach reklamowych

Technik w której drukowane mogą być te popularne formy prezentacji produktu czy firmy proponujemy kilka. Od sitodruku, poprzez wycinanie form ploterem i nanoszenie na płótno, aż po druk cyfrowy czy solventowy.

Mamy doświadczenie w tworzeniu wszelkiego rodzaju banerów, jesteśmy więc w stanie zrealizować każdy pomysł reklamowy zgodnie z zasadami sztuki drukarskiej i przy gwarancji trwałości oraz profesjonalnego wyglądu baneru.