Roll up

Roll up charakteryzuje się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Tkanina z grafiką umieszczona jest w kasecie wyposażonej w mechanizm samonawijający, co pozwala na szybkie jego rozkładanie i składanie. Oferowany przez nas roll up stanowi komplet zawierający konstrukcję, grafikę drukowaną oraz wygodną torbę transportową. Stojaki typu spider i roll up z powodzeniem mogą być wykorzystywane na imprezach targowych i kulturalnych, a także jako nośniki informacji o promocjach i ofertach specjalnych w sklepach, biurach i bankach.

X baner / L baner

X baner / L baner to składana, sprężysta konstrukcja nośna z napinanym wydrukiem wykonanym na tkaninie banerowej. Dzięki prostej konstrukcji możliwe jest łatwe przenoszenie, rozkładanie i składanie przez jedną osobę. W komplecie ze stojakiem otrzymacie Państwo estetyczną torbę. Całość po złożeniu waży kilka kilogramów i mieści się w bagażniku każdego samochodu.

Ścianki wystawiennicze

Ścianka wystawiennicza stanowi profesjonalne i sprawdzone narzędzie służące prezentacji firmę i promocji jego produktów. Znajduje ona swoje zastosowanie na imprezach targowych, konferencjach, prezentacjach. Ta forma reklamowa umożliwia wyeksponowanie informacji w krótkim czasie na dużej powierzchni. Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do dwóch, lub jednego kufra, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki konferencyjnej.

Oferujemy dwa rodzaje ścianek wystawienniczych ścianki wystawiennicze łukowe oraz ścianki wystawiennicze proste.