400ml Standard

Smukła, przeźroczysta butelka w połączeniu z niestandardową pojemnością sprawia, że bidon ten jest ulubieńcem kobiet oraz młodszych sportowców. Duża powierzchnia reklamowa zapewnia, że jest to idealny gadżet reklamowy.

Czytaj więcej: 400ml Standard

600ml MAX

Najnowszy bidon z rodziny Max. Ta 600 ml wersja, z ustnikiem 62 mm szerokości, doskonale pasuje nawet do najmniejszej ramy MTB. Stworzona z niezwykle giętkiego materiału i solidnego ustnika, które zapewnią przyjemność z picia przez wiele lat.

Czytaj więcej: 600ml MAX

800ml MAX

Pijąc z naszego bidonu, który posiada zastrzeżony wzór ustnika oraz zakrętki poczujesz, że jest to najprostszy i najłatwiejszy system spośród wszystkich dostępnych bidonów na rynku. W połączeniu z ogromnym miejscem do umieszczenia nadruku reklamowego, nie można wymarzyć sobie lepszej reklamy dla Twojej marki.

Czytaj więcej: 800ml MAX

550ml Snap-on

Ta szybka i wygodna w użyciu zatyczka pozwala zawsze łatwo zamknąć bidon. Okrągły, wytłoczony uchwyt jest bardzo praktyczny dla mniejszych rąk np dzieci. Doskonały pod nadruki reklamowe.

Czytaj więcej: 550ml Snap-on

800ml Snap-on

Klasyczna butelka z małą różnicą; szybki, łatwy do otwarcia zatrzask wieczka zapewnia praktyczne i pewne użycie za każdym razem. Dodatkowe pole nadruku na górnej części bidonu.

Czytaj więcej: 800ml Snap-on